طراحی سایت

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت ، بسیاری از عکاسان برای نمایش نمونه کارهای خود تصمیم به طراحی سایت آتلیه خود گرفته اند . ما هم در این مقاله تلاش داریم تا اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر کنیم:

طراحی سایت برای آتلیه

اول از همه باید بگوییم سایت مخصوص آتلیه باید ظرافت بیشتری نسبت به سایت های صنعتی و … داشته باشد .

طراحی سایت آتلیه میباست جلوه های بصری زیباتری را هم شامل شود . وب سایت آتلیه باید آنقدر قدرتمند طراحی شود که بتواند میزان توانایی و هنر عکاس را نشان دهد . پس باید در آن از تصاویری با کیفیت بالا استفاده شود.

اما نباید رعایت سرعت بارگزاری سایت را فراموش کنیم.

برای بهینه سازی سرعت سایت میباست تصاویری که میخواهید در سایت قرار دهید را در نرم افزار فوتوشاپ Save For Web بگیرید. با این کار ضمن حفظ کیفیت تصاویر حجم آنها به شکل چشم گیری کاهش میابد و در نتیجه سرعت سایت هم همچنان بالا خواهد ماند.

نمونه کارهای انجام شده

در زمان طراحی سایت برای آتلیه باید بخش بندی های متعددی را در نظر گرفت که شامل موارد زیر میباشد :

1- نمونه کار آتلیه کودک

2- نمونه کار آتلیه عروس

3- نمونه کار آتلیه بارداری

4- نمونه کار آتلیه صنعتی

5- و …

باید دقت داشت که نمونه کارهای عکاسی به شکلی مرتب تفکیک بندی شود تا مخاطبین شما دچار سردرگمی نشوند.

رزرو وقت آتلیه

حتماً تنها قصد شما از طراحی وب سایت ارائه نمونه کار نیست و میخواهید از طریق سایت جذب مشتری هم داشته باشید . شما میتوانید با استفاده از افزونه رزرواسیون برای رفاه حال مشتریان خود قدم مثبت بردارید.

اهمیت طراحی سایت آتلیه

با توجه به تعداد بالای آتلیه های عکاسی در سطح شهر و کشور نمیتوان به تک تک این آتلیه ها برای دیدن نمونه کارها مراجعه کرد. پس طراحی سایت آتلیه میتواند برای از رفت و آمدهای بیهوده جلوگیری کند.

به عنوان مثال :

زوج جوانی را در نظر بگیرید که میخواهند برای مراسم ازدواج خود یک آتلیه را انتخاب کنند . به چه تعداد آتلیه میتوانند مراجعه حضوری کنند تا نمونه کارها را ببینند؟؟؟؟ این رفت و امد ها چقدر زمان میبرد؟؟؟؟ آیا راحتتر نیستند تا در منزل و با دسترسی به اینترنت نمونه کارهای شما را در آسایش ببینند؟؟؟؟

طراحی سایت برای آتلیه

مزایای طراحی سایت برای استودیو عکاسی

داشتن یک وب سایت میتواند به شما کمک کند تا بصورت نامحدود زمانی دیده شوید.

قطعاً زمان های زیادی پیش می آید که شما مشغول پروژه عکاسی ، فیلمبرداری یا … هستید و امکان پاسخ دهی به مشتریان جدید را ندارید و طراحی سایت میتواند این خلأ را پر کند.

طراحی سایت میتواند محدودیت های جغرافی را هم حذف کند.

عمده تبلیغات یک آتلیه در محل قرارگیری آن انجام میشود . به عنوان مثال یک آتلیه مستقر در شرق تهران کمتر دیده شده که در غرب تهران هم تبلیغات انجام دهد ، اما داشتن سایت این محدودیت ها را هم حذف میکند چرا که شما میتوانید به صورت 24 ساعته در سراسر کشور دیده شوید.

امکانات طراحی سایت آتلیه در آراز سیستم

1- طراحی سایت اختصاصی

ما موظف هستیم به این که تمام خواسته های شما اعم از موارد فنی یا ظاهری را برای شما برآورده کنیم.

2- طراحی سایت ریسپانسیو

از آنجایی که تعداد مخاطبینی که با تلفن همراه یا تبلت وب سایت شما را مشاهده خواهند کرد بسیار است ، ما موظف هستیم طراحی سایت را به شکلی انجام دهیم که سایتتان به درستی در تمام این دستگاه ها دیده شود.

3- آموزش پنل مدیریت سایت

از آنجایی که سایت شما جزو طراحی سایت داینامیک خواهد بود همکاران ما نحوه مدیریت سایت را به شما آموزش خواهند داد تا در آینده بتوانید براحتی نمونه کار و مقاله ایجاد کنید.

4- مشاوره رایگان

شما عزیزان میتواند برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت استودیو عکاسی یا سایر موارد با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *