پنل پیامک آراز سیستم

دسترسی به بیش از 60 امکان ویژه تنها در یک پنل پیامک!

سامانه پیامکی آراز سیستم با داشتن امکان متنوع و جذاب و همچنین امکان اتصال به  به سایت های فروشگاهی این امکان را به شما میدهد تا بتوانید انواع متون تبلیغاتی ، و اطلاع رسانی ها خود را در کمتر از چند دقیقه ارسال نمایید. ما تلاش داشته ایم تا در پنل پیامکی خود امکانات کاربردی و مفید با کمترین هزینه ارسال را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

 

چرا سامانه پیامکی آراز سیستم

ثبت نام تنها در چند دقیقه بصورت حقیقی و حقوقی

اگر بعد از ثبت نام و ورود به پنل پیامکی ابهام یا سوالی در خصوص نحوه ارسال ،تکمیل ثبت نام و موارد مشابه دارید میتوانید با تماس با واحد فنی آراز سیستم تماس بگیرید.

آزمون ساز پیامکی

سوالات خود را به همراه گزینه های پاسخ، زمان و نمره منفی تعریف کنید و امتیاز شرکت کنندگان را در پایان ارسال کنید.

تفکیک اصناف و مشاغل مختلف

اگر گروه خاصی از مشاغل جزو مشتریان شما هستند پنل پیامکی آراز سیستم بهترین گزینه برای شما میباشد

تفکیک سن ، جنسیت و غیره

اگر میخواهید مشتریان خود را بر اساس جنسیت و سن و حتی دائمی یا اعتبار بودن خط (همراه اول) تفکیک کنید ، این امکان وجود دارد!

ارسال به استان ، شهر ، منطقه و کد پستی خاص
پنل پیامک آراز سیستم به شما این امکان را میدهد تا به صورت هدفمند ارسال کنید.
امتیاز دهی به مخاطب

نظرسنجی متفاوتی را برگذار کنید، که مخاطب می تواند به هر یک از گزینه های پاسخ، امتیاز مورد نظر خود را دهد.

اتصال یه سایت فروشگاهی

احراز هویت و پیامک اطلاع رسانی متصل به سایت های فروشگاهی یکی از بارزترین امکانات سامانه پیامکی آراز سیستم است.

امکانات پنل پیامک
 • ارسال پیامک تکی
  متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید ، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید ، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.
 • ارسال پیامک انبوه
  بانک شماره های خود را بصورت دستی ، فایل اکسل یا تکست بارگزاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال ، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.
 • ارسال پیامک صوتی تکی
  متن خود را تایپ(تبدیل خودکار متن به صوت)یا فایل صوتی خود را بارگذاری کنید و شماره گیرنده را مشخص کنید،سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید،طی چند ثانیه با شماره گیرنده تماس گرفته میشود.
 • ارسال پیامک صوتی انبوه
  متن خود را تایپ (تبدیل خودکار متن به صوت)یا فایل صوتی خود را بارگذاری کنید و بانک شماره های خودرا به صورت دستی،فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید،سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید،طی چند ثانیه با شماره های گیرنده تماس گرفته میشود.
 • گزارش پیامک های ارسالی
  پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه،گزارش پیامک های ارسالی خود را با دریافت فایل اکسل شامل شماره تماس و وضعیت پیامک(ارسال شده،لیست سیاه مخابراتی،رسیده به گوشی)خواهید داشت.
 • بازگشت اعتبار پیامک های ناموفق
  به صورت خودکار هزینه پیامک های ناموفق به حساب شما بازگشت داده میشود.
 • ارسال پیامک به خارج از ایران
  اگر نیازمند ارسال پیامک اطلاع رسانی به خارج از کشور هستید،این امکان برای شما فراهم است تا با خرید خط و پیامک(ا تعرفه بین المللی)ارسال های خود را انجام دهید.
 • ارسال بر اساس محله،منطقه و شهر
  محله،منطقه یا حتی شهر مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید،سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک هدف ارسال کنید.
 • ارسال بر اساس مشاغل
  صنف یا شغل مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید،سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را نشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک ود را به بانک هدف ارسال کنید
 • ارسال به کدپستی (همراه اول و ایرانسل)
  تمامی شماره های موبایل را براساس 9 رقم کد پستی در اختیار شما میگذاریم،شما میتوانید با وارد کردن 1 الی 9 رقم کدپستی،محله هدف خود را برای ارسال پیامک مشخص کنید،هر چقدر تعداد ارقام بیشتری از کدپستی را مشخص کنید،محله و منطقه کوچکتری را مورد قرار خواهید داد.
 • ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)
  نقشه شهر های بزرگ از جمله تهران،مشهد،اصفهان،کرج،تبریز،شیراز،اهواز،قم،رشت،کرمان،یزد،ارومیه،کرمانشاه،اراک،زنجان،اردبیل و بندر عباس در اختیار شماست،تا بر روی نقشه محله مورد نظر خود را انتخاب و تعداد شماره مورد نظر خود را مشخص کنید سپس متن پیامک را تایپ و ارسال خود را انجام دهید.
 • ارسال بر اساس سن و جنسیت
  این سرویس مختص شماره های دائمی و اعتباری همراه اول می باشد و دارای امکانات زیر است: انتخاب شماره های دائمی یا اعتباری انتخاب پیش شماره،اولین و آخرین شماره مرتب سازی شماره های انتخابی بر اساس حروف الفبا انتخاب بازه سنی از سال ** تا سال ** قابلیت انتخاب جنسیت(مرد و زن)
 • ارسال بر اساس لحظه حضور
  از طریق این سرویس می توانید به موبایل های حاضر در کل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود را بر اساس شعاع اصراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید،برخی نکات ارسال از طریق دکل ایرانسل به شرح زیر است: شماره های هر دکل به صورت میانگین بین 15 روز تا 1 هفته آپدیت و بروزرسانی میگردند. از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطفه می باشد. حااقل تعداد ارسال 50 هزار پیامک در هر منطقه میباشد. ارسال از این طریق دارای گزارش ارسال نمی باشد. ارسال از این طریق به خطوط روشن ارسال شده و هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
 • ارسال تدریجی
  به کمک این سرویس میتوانید پیامک های خود را به تدریج به مخاطبان ارسال کنید. مثال:ارسال 10 هزار پیامک در 10 روز-هرساعت 100 پیامک-از ساعت 10 الی 20_ به جز روز جمعه
 • دفترچه تلفن
  دفترچه تلفن به شما امکان ثبت شماره تماس به همراه مشخصات کامل(اختیاری)را میدهد،تا به سادگی و در هر زمانی اطلاع رسانی های خود را به لیست شماره خود ارسال کنید. شما میتوانید با بارگذاری فایل اکسل،فایل تکست،کپی لیست شماره و ثبت مشخصات به صورت تکی،مشترکین خود را به دفترچه تلفن اضافه کنید.
 • گروه بندی دفترچه تلفن
  با گروه بندی دفترچه تلفن خود میتوانید لیست شماره های خود را مدیریت کنید و بر اساس موضوع،شماره های خود را دسته بندی کنید.
 • ارسال پیامک به دفترچه تلفن
  ارسال پیامک به دفترچه تلفن،دسترسی ارسال پیامک در لحظه را به مشترکین انتخابی شما یا گروهی خاص از مشترکین شما را در اختیارتان می گذارد
 • ارسال هوشمند پیامک به دفترچه تلفن
  به کمک این سرویس،امکان استفاده از نام،نام خانوادگی،مشخصات افراد مشترک دفترچه تلفن شما،در متن پیامک ارسالی خواهد بود.
 • عضویت خودکار در دفترچه تلفن
  زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند،به صورت خودکار به دفترچه تلفن شما اضافه خواهد شد. مثال:هنگامی که مشتری عدد1 را به شماره ی 20001100ارسال کند،به دفترچه تلفن ما اضافه میشود و پیامک تشکری برای او ارسال خواهد شد.
 • لغو عضویت خودکار در دفترچه تلفن
  زمانی که مخطب یک پیامک به خط شما ارسال کند،به صورت خودکار از دفترچه تلفن شما حذف خواهد شد. مثال:هنگامی که مشتری عدد2 را به شماره 20001100ارسال کند،از دفترچه تلفن ما حذف میشود و پیامک تشکری برای همراهی او به همراه جویا شدن علت لغو خبرنامه ارسال خواهد شد.
 • پیامک مناسبت و یادآور پیامکی
  روز تولد،سالگرد ازدواج و... مخاطبین خود را تنظیم میکنید و بر اساس هر مناسبت،متن پیامک ارسالی را درج می کنید،سامانه به صورت خودکار متون را براساس مناسبت ها برای مشترکین شما ارسال میکند.
 • پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی
  زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند،به صورت خودکار پیامکی که شما تنظیم کرده اید،ارسال خواهد شد. مثال:هنگامی که مشتری عدد 3 را به شماره 20001100 ارسال کند،اطلاعات حساب و تماس با ما ارسال خواهد شد.
 • یاداوری زماندار
  با تنظیم یادآور زماندار،پیامک همانند آلارم موبایل عمل کرده و امکان یادآوری یکبار،روزانه،هفتگی،ماهانه و سالانه در ساعات خاصی به هنراه تکرار پس از چمد دقیقه و ساعت و غیرفعال سازی از طریق تلفن همراه را امکان پذیر می کند. مثال:برای یادوری پرداخت اجاره،پیامکی هر ماه ساعت 8 صبح به مدیر مالی ما ارسال گردد.
 • پیامک سررسید
  با استفاده از سرویس پیامک سر رسید،امکان تنظیم پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز،هفته،ماه و سال مورد نظر خود را به تنظیم تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را خواهید داشت.
 • گنجینه پیامک
  گنجیمه پیامک،بانکی از متون پیامکی برای تبریک اعیاد،شهادت،تسلیت و... را در اختیار شما میگذارد.
 • ارسال زمانبندی
  با استفاده از این ماژول می توانید ارسال های زمان دار خود را در بازه زمانی یکباره،روزانه،هفتگی،ماهانه و سالانه انجام دهید.
 • ارسال هوشمند
  با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود با بارگذاری فایل اکسل به صورت هوشمند متن ارسالی برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که 100 پیامک با اسامی و اعتبار هریک از کارمندان خود را برای انها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید: آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال میباشد. خانم مریم اسدی اعتبار شما245600 ریال میباشد.
 • ارسال هوشمند زمان دار
  این سرویس دقیقا همانند ارسال هوشمند است با این تفاوت که می توانید زمان بندی ارسال را برای ارسال های هوشمند خود انجام دهید.
 • ارسال متناظر
  این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید.
 • ارسال متناظر زمان دار
  این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و به صورت یکجا همراه با زمان بندی ارسال نمایید.
 • نظرسنجی و قرعه کشی
  با استفاده از سرویس نظرسنجی میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه متفاوت ایجاد نمایید،این سرویس امکانات زیر را در اختیار شما میگذارد: از طریق این بخش میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید. هر گزینه میتواند شامل عنوان و کلید واژه باشد،مخاطبین پس از ارسال کلید واژه به شماره مورد نظر در نظرسنجی شرکت می کنند. پاسخ ها می توانید گزینه های انتخابی توسط مخاطبین را به تفکیک مشاهده و گزارش گیری نمایید. گزارش نظرسنجی را میتوانید برروی انواع نمودار(شامل میله ای،دایره ای،خطی،رادار،هرمی)مشاهده،تحلیل و بررسی نمایید. قرعه کشی در بین شرکت کنندگان در نظر سنجی امکان پذیر است.
 • آزمون ساز پیامکی
  با استفاده سرویس آزمون ساز،امکان برگذاری آزمون های پیامکی به صورت تستی با در نظر گرفتن زمان محدود و نمره منفی به همراه ارائه گزارش را خواهید داشت،کاربر با ارسال هر پاسخ،سوال جدیدی دریافت خواهد کرد و در پایان نیز نمره با در نظر گرفتن نمره منفی(اختیاری) ارسال میگردد.
 • برگذاری مسابقه پیامکی
  از طریق این سرویس میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید. هنگامی که کاربر کلید واژه مشخص شده توسط شما را ارسال میکند مسابقه شروع شده و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال میشود. در انتها سیستم به صورت خودکار امتیاز پاسخ هارا جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورد کرده و ارسال میکند.
 • تایید کد های دریافتی و قرعه کشی
  با استفاده از این سرویس شما ابتدا کد های خود را توسط فایل اکسل در سامانه بارگذاری می کنید، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند، کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و تکراری نیز متن معین شده برای هر کدام ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور میتوان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف کرد. تمامی شماره موبایل ها و کدهای ارسال شده در سامانه ذخیره شده و به تفکیک قابل گزارش گیری می باشند. کاربرد این سرویس در بخش های مشابه زیر است: ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و.... ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند
 • ارسال خودکار کد
  با استفاده از این سرویس ،امکان تنظیم کلیدواژه برای ارائه کدهای متفاوت را خواهید داشت، کاربرد این سرویس برای فروش شارژ، کد فعالسازی و... می باشد و می توانید از قبول شماره موبایل تکراری یا شماره موبایل خارج از دفترچه تلفن جلوگیری کنید. مثال:کاربر با ارسال کد verifysms به خط 20001100 کد متفاوتی برای فعالسازی سرویس خود دریافت می کند.
 • ارسال خودکار شماره
  از طریق این سرویس می توانید کلید واژه ای را تعیین کنید که کاربر با ارسال آن، یک شماره را دریافت نماید، شماره مورد نظر تولید خود سیستم است که از اعداد مورد نظر شما شروع و پایان می یابد و گام پرش آن را نیز می توانید تنظیم کنید.
 • بررسی هوشمند پیامک های دریافتی
  از طریق این سرویس میتوانید یک فایل اکسل با اطلاعات مختلف در سامانه بارگزاری کرده سپس مخاطبین با ارسال کلیدواژه میتوانند این اطلاعات را به صورت یک پیامک دریافت نمایند. این سرویس بسیار مشابه ارسال هوشمند بوده با این تفاوت که با ارسال کلیدواژه توسط مخاطب پیامک هوشمند تولید و ارسال میگردد.
 • امتیاز دهی به مخاطب
  این سرویس مشابه نظرسنجی است ولی برخلاف نظرسنجی که هر مخاطب میتواند فقط یک گزینه را انتخاب کند، در امتیاز دهی هر مخاطب میتواند به یک یا چند گزینه امتیاز دهد.
 • پیامک اعتباری
  توسط این سرویس میتوانید برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن خود اعتباری در نظر بگیرید و با ارسال پیامک برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن، بابت هر پیامک هزینه ای از اعتبار آنها در پنل کسر نمایید. توجه داشته باشید، هزینه ای از تلفن همراه کاربر کسر نمی گردد و این هزینه صرفا برای مدیریت بودجه برای تبلیغات یا ارائه سرویسی که هزینه آن دریافت شده است قرار گرفته است.
 • تولید محتوا
  توسط این سرویس میتوانید برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن خود اعتباری در نظر بگیرید و با ارسال پیامک برای هر یک از مخاطبین دفترچه تلفن، بابت هر پیامک هزینه ای از اعتبار آنها در پنل کسر نمایید. توجه داشته باشید، هزینه ای از تلفن همراه کاربر کسر نمی گردد و این هزینه صرفا برای مدیریت بودجه برای تبلیغات یا ارائه سرویسی که هزینه آن دریافت شده است قرار گرفته است.
 • نوبت دهی
  به کمک این ابزار از پاسخگویی، جستجو، مرتب کردن و ثبت نوبت ها در دفتر بی نیاز خواهید شد. کافی است ساعات و روزهای آزاد خود و همچنین فاصله زمانی بین هر نوبت را در سیستم ثبت کنید. مثلا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 و هر نوبت 30 دقیقه. اکنون سیستم بطور خودکار برای هر پیامی که با کلید واژه تعریف شده از سوی شما مواجه شود، یک نوبت (تصادفی یا ترتیبی) به مخاطب اختصاص خواهد داد. همچنین در صورت فعال کردن پیامک تایید، سیستم بعد از اعلام نوبت با ارسال پیامی دیگر از مخاطب می خواهد که نوبت اختصاص داده شده را تایید کند. در صورت تایید، نوبت وی ثبت می گردد و در غیر این صورت فسخ می گردد. همچنین می توانید با تنظیم سیستم زمان ویزیت را یک روز قبل به اطلاع مشتری برسانید. شاید برای مشتریان خود اعتبار در نظر گرفته اید. در این صورت هر بار که نوبت برای وی اختصاص داده می شود از اعتبارش کاسته شده و در صورت عدم اعتبار پیامک شارژ اعتبار ارسال می گردد.
 • تحلیلگر و فیلتر پیامک
  این سرویس امکان تحلیل پیامک های دریافتی را در اختیار شما می گذارد، شما می توانید شروط مختلفی را برای یک کلیدواژه و پیامک دریافتی (مثال کلیدواژه برابر با register، شروع با r، پایان با r، شامل gis و...) تعریف کنید. سپس با دریافت پیامک از سمت کاربرامکانات زیر در اختیار شما خواهد بود: اضافه شدن در دفترچه تلفن (همانند سرویس اضافه به لیست) ارسال پیامک به کاربر پس از دریافت درج شماره موبایل برای ارسال یک نسخه از پیامک های دریافتی ارسال یک نسخه از پیامک دریافتی به یک یا چند ایمیل ارسال اطلاعات پیامک دریافتی به url (برای برنامه نویسان) اختصاص اعتبار در دفترچه تلفن (پیامک اعتباری) فعال بودن تحلیلگر فقط برای اعضای یک گروه خاص از دفترچه تلفن
 • افزایش اعتبار به مخاطبین دفترچه تلفن
  به واسطه این سرویس، قادر هستید برای هر یک از شماره های دفترچه تلفن خود اعتبار مشخص کنید و به میزان اعتبار آن ها، پیامک ارسال خواهد شد.
 • ارسال کارت ویزیت
  به واسطه این سرویس میتوانید اطلاعاتی همانند : نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه خود یا دیگران را تعیین کرده و به شماره های موبایل منتخب ارسال نمایید، کاربران علاوه بر دریافت پیامک امکان ذخیره سازی اطلاعات را به عنوان یکی از اعضای دفترچه تلفن موبایل خود خواهند داشت.
 • پاسخ زماندار
  پاسخ زمان دار سرویسی است برای ارائه کلیدواژه 4 رقمی به کاربر که کاربر با ارسال آن شرایط زیر را می تواند رقم بزند: ارسال پیامک پاسخ بر اساس بازه زمانی اضافه به دفترچه تلفن (همانند اضافه به لیست) ارسال ایمیل اطلاع رسانی به ایمیل های ثبت شده در سرویس ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های ثبت شده در سرویس
 • لیست ویژه
  با استفاده از سرویس لیست ویژه شما دسترسی به عملیات های زیر را دارا هستید: لیست سیاه: ممنوع کردن ارسال و دریافت پیامک به لیست شماره های موبایل خاص لیست سفید: ارسال و دریافت پیامک تنها به شماره موبایل های خاص
 • تبدیل خودکار متن به صوت
  سرویس تبدیل خودکار متن به صوت، متن تایپ شده را تبدیل به مکالمه می کند و با برقراری تماس تلفنی، متن شما را برای شماره های درج شده توسط شما می خواند.
 • بارگذاری فایل صوتی اختصاصی
  اگر به دنبال تبلیغات یا اطلاع رسانی هدفمند هستید، می توانید فایل های صوتی ضبط شده توسط خود را بر روی سامانه بارگذاری کنید، تا با تماس تلفنی، فایل های صوتی شما برای شماره تلفن یا موبایل های درج شده پخش گردد.
 • دسترسی کامل به وب سرویس
  وب سرویس ملی پیامک امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را از طریق وب سایت و نرم افزار های اختصاصی فراهم می کند.
 • نمونه کد
  تیم ما نمونه کد های 14 زبان برنامه نویسی را برای اتصال به وب سرویس مدیریت، ارسال و دریافت پیامک در Github قرار داده تا به سادگی بتوانید از وب سرویس ملی پیامک استفاده کنید.
 • مستندات وب سرویس
  مستندات وب سرویس ملی پیامک به همراه نمونه کد برای 14 زبان برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بر اساس متد مورد نظر از پارامتر های ورودی اجباری و اختیاری به همراه مقادیر بازگشتی مطلع شوید.
 • آزمایشگاه افزونه پیامکی
  اگر از سیستم های مدیریت محتوای محبوبی (همانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو، whmcs و...) برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید، آزمایشگاه ملی پیامک با بیش از 15 افزونه و ماژول به شما کمک می کند تا طی چند دقیقه وب سایت خود را به پیامک مجهز کنید.
 • تولید فرم عضویت دفترچه تلفن
  با استفاده از سرویس تولید فرم عضویت، می توانید برای وب سایت و وبلاگ خود فرمی را برای عضویت در دفترچه تلفن و اشتراک پیامکی ایجاد کنید.
 • پشتیبانی تلفنی،آنلاین و ایمیل
  تیم پشتیبانی ملی پیامک برای آموزش و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما، روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 22 و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی تماس تلفنی شما می باشد. همچنین در ساعاتی که پشتیبانی تلفنی فعال یا غیر فعال است امکان درج تیکت و ارسال ایمیل امکان پذیر است و تیم متعهد خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشد.
 • راهنمای آنلاین سامانه
  برای استفاده راحت تر از سامانه، راهنمای آنلاین مرحله به مرحله استفاده از تمامی سرویس های سامانه در اختیار شما خواهد بود.
 • ایجاد همکار
  توسط این سرویس، می توانید همکاران یا کارمندانی را درج کرده و برای هر کدام از آن ها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را مشخص کنید، همچنین برای هر کاربر می توانید میزان موجودی (اعتبار ارسال پیامک)، ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید.
 • شارژ آنلاین سامانه
  برای ارسال پیام کوتاه خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت آنلاین و خرید اعتبار پیامکی را با استفاده از کارت های شبکه شتاب دارا هستید.
 • تراکنش های مالی(ریز جزئیات هزینه ها)
  سرویس تراکنش های مالی به شما کمک می کند تا در جریان ریز جزئیات شارژ آنلاین و آفلاین، خرید خط، پیامک های ارسالی و هزینه آن و.... باشید.
 • ارسال از موبایل
  سرویس ارسال از موبایل، امکان مدیریت و ارسال پیامک را با استفاده از موبایل و ارسال پیامک دستوری از طریق تلفن همراه شما را در اختیارتان می گذارد.
 • ایمیل پیامک
  سرویس ایمیل پیامک، پیامک های دریافتی شما را به ایمیل مورد نظر شما ارسال می کند.
 • انتقال پیامک به موبایل
  سرویس انتقال پیامک، پیامک های دریافتی شما را به شماره موبایل مورد نظر شما ارسال می کند.
 • ارسال فکس و ایمیل با دریافت پیامک
  با استفاده از سرویس ارسال فکس و ایمیل با دریافت پیامک، امکان بارگذاری یک یا چند فایل را در سامانه خواهید داشت تا با ارسال پیامکی شامل ایمیل یا شماره فکس (یا هر دو)، فایل های شما به ایمیل و شماره فکس مورد نظر ارسال گردد.
 • خطوط 6 و 8 رقمی ارسال انبوه
  برای ارسال های انبوه (ارسال بیشتر از 10 پیامک) بیش از 6 خط پیامکی 6 الی 8 رقمی را در اختیار شما می گذاریم تا بدون خرید خطوط کوتاه، بتوانید ارسال های خود را از خطوطی با تعداد ارقام کم انجام دهید.
 • خط اختصاصی هدیه 5000(14 رقمی)
  بانک شماره های خود را بصورت دستی ، فایل اکسل یا تکست بارگزاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال ، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.
 • خط اختصاصی هدیه 5000(12 رقمی)
  بانک شماره های خود را بصورت دستی ، فایل اکسل یا تکست بارگزاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال ، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.
 • خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه
  بر روی سامانه امکان ثبت خطوط اختصاصی 6 الی 15 رقمی اپراتور های 1000، 2000، 3000، 5000، 021 و 21000 را خواهید داشت.
 • تعرفه پیامک
 • پیامک هدیه
 • قیمت سامانه

پایه

29 هزار تومان300 پیامک رایگان
 • 67 تومان
 • 300 عدد
 • 29 هزار تومان

اقتصادی

89 هزار تومان800 پیامک رایگان
 • 59 تومان
 • 800 عدد
 • 89 هزار تومان

شرکتی

179 هزار تومان1200 پیامک رایگان
 • 5
 • 52 تومان
 • 1200 عدد
 • 179 هزار تومان

تجاری

259 هزار تومان2000 پیامک رایگان
 • نا محدود
 • 46 تومان
 • 2000 عدد
 • 259 هزار تومان
سوالات متداول

به سیستمی که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، پنل یا سامانه پیامک می گویند.