ssl چیست

پس از مطالعه این مقاله خواهید فهمید که ssl چیست و از تاثیر آن در سئو آگاه خواهید شد ، پس با ما همراه باشید:

ssl چیست ؟

گواهینامه ssl (Secure Socket Layer)  به معنای لایه اتصال امن است و در اصل مجموعه قوانین امنیتی است برای برقراری ارتباط ایمن میان سرویس دهنده و سرویس گیرنده.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، اینترنت یک ابزار و یک رکن مهم در زندگی روزمره انسانها و سازمان ها محسوب میشود. همه ما در طول روز کلی تراکنش اینترنتی از قبیل ارسال عکس و فیلم ، ارسال نامه های عادی و یا محرمانه و پرداختهای الکترونیکی انجام میدهیم. 

200 فاکتور مهم سئو
بخوانید

شاید در نگاه اجمالی تمام این کارها کارهایی است مانند سایر افراد و میلیاردها تراکنش از این قبیل در دنیا در حال انجام است و چنان اهمیتی از بعد امنیت ندارد.

اما وقتی بدانیم که در هر لحظه تعداد زیادی هکر و خرابکار در کمین هستند تا با سرقت اطلاعات ما بدنبال کسب درآمد برای خودشان هستند ، ارزش و کارایی ssl بیشتر به چشم می آید.

قیمت ssl

قیمت اس اس ال به عوامل متعددی بستگی دارد. اینکه دامنه شما دامنه جهانی است یا دامنه ملی ؟ چون دامنه ملی ir  تحریم است و شرکت های کمی گواهینامه اس اس ال را برای این دامنه صادر میکنند به همین دلیل هزینه بالاتری را دربر خواهد داشت .

انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سایت
بخوانید

کدام شرکت گواهی ssl را برای شما صادر میکند؟ آیا اس اس ال را فقط برای دامنه اصلی می خواهید یا برای ساب دامنه ها هم نیاز دارید؟ و …

برای دریافت مساوره در خصوص انتخاب ssl مناسب با ما تماس بگیرید.
77927504 – 77924507

Https  چیست

برای انتقال داده های با درجه اهمیت پایین از پروتکل Http  استفاده میشود . ما زمانی که درجه امنیت اطلاعات بالا میرود و برای حفظ امنیت اطلاعات و جلوگیری از ورود کدهای مخرب و یا دسترسی هکر ها نیاز به رمزنگاری داریم از پروتکل Https استفاده میشود.
به عنوان مثال آدرس اینترنی وب سایت ما به شکل زیر است:

نحوه ثبت آدرس در نقشه گوگل (Google Map)
بخوانید

https://www.arazitco.com

ssl چیست

تاثیر اس اس ال بر روی سئو

گوگل مدت هاست که گواهینامه اس اس ال را در بهبود سئو موثر اعلام کرده است . شاید میزان اثر بخشی آن نسبت به سایر موارد کمتر باشد اما خرید اس اس ال خالی از لطف نیست.

  • Share:
  1. پینگ بک:چک لیست سئو 2020 | هر آنچه قبل از شروع سئو به آن نیاز دارید | آراز سیستم
  2. پینگ بک:گوگل وبمستر

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال پیام

سپاسگزار خواهیم بود با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر همراهی کنید.