طراحی سایت

طراحی سایت رایگان!

اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که به دنبال طراحی سایت رایگان میباشند پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شاید برخی ابهامات برطرف شود.

اخیراً رایج شده است که برخی از شرکت های طراحی سایت عناوینی جالب نظیر طراحی وب سایت رایگان ، طراجی سایت مجانی و … و جالب تر آنکه مردهم هم بدنبال چنین عناوینی هستند و فرصت خوبی برای سودجویان مهیا میکنند.

بگزارید راحت بگوییم

طراحی سایت رایگان در واقع مضحک است!

چطور ممکن است یک طراح سایت برای شما ساعت ها وقت بگزارد و علم و توانایی خود را صرف کار شما کند بدون در نظر گرفتن هزینه؟؟؟؟

آیا خود شما بدون دریافت وجه (به جز امور بشر دوستانه) خدمات شرکت خود را در اختیار دیگران میگزارید؟؟؟؟؟

نحوه کار شرکت هایی که طراحی سایت رایگان انجام می دهند

روش اول

اول از همه گفته میشود که برای داشتن وب سایت باید هاست و دامنه خریداری کنید و ارتباطی با طراحی سایت ندارد. پس تا اینجا دروغی هم گفته نشده. پروسه طراحی سایت بصورت رایگان انجام میشود اما مالکیت سایت به شما داده نمی شود و شما موظف خواهید بود بصورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت داشته باشید تا سایت شما فعال باشد. اما این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ تا هر زمانی که بخواهید سایت شما فعال باشد و در اصل انتهایی برای پرداخت های شما وجود ندارد چرا که روز اول به دنبال طراحی وب سایت رایگان بوده اید.

روش دوم

در این روش هم مانند روش قبلی هزینه هاست و دامنه از شما دریافت خواهد شد. به شما گفته خواهد شد که هزینه طراحی هسته سایت رایگان است و نه یک وب سایت کامل و شما اگر امکاناتی نظیر گالری تصاویر ، صفحه مقالات ، اسلاید شو ، نقشه گوگل ، اتصال به جامعه های مجازی  و … را میخواهید باید هزینه آن را پرداخت کنید و مقدار تعرفه این امکانات به حدی است که قیمت آن بیشتر از سایر شرکت ها تمام میشود.

طراجی سایت رایگان

بیایید تعارف را بگزاریم کنار

برای ساخت سایت باید قسمت های مختلفی در کنار هم چیده شوند تا یک وب سایت کامل شود. یک تیم باید بر روی پنل مدیریت و امنیت وبسایت شما کار کنند و یک تیم هم باید از نظر فنی بر روی قسمت ظاهری سایت کار کنند و در نهایت باید متخصصی در حوزه گرافیک در خصوص سایت اطهار نظر کند.

قطعاً هر شرکت طراحی سایت سایر هزینه های خود را نظیر اجاره بها ، قبض آب و برق و تلفن و اینترنت  ، هزینه های جاری شرکت و … را بر روی هر وب سایت سرشکن میکند . سود را هم در نظر نمیگیریم. چطور میشود طراحی سایت مجانی بدون کلاهبرداری انجام داد؟؟

لطفاٌ هوشمندانه انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *