درباره ما

طراحی سایت آراز سیستم

آراز به معنی زلال ، سرزنده و جوانمرد میباشد و در برخی منابع خوشبختی و کامیابی هم معنا شده است.

همکاران ما در طراحی سایت آراز سیستم تلاش دارند تا با مشتریان زلال باشند چرا که معتقدند صداقت با مشتریان کامیابی به ارمغان می آورد.

img
01.
تلاش
ما همواره در راستای پیشرفت و افزایش کیفیت خدمت رسانی به شما عزیزان تلاش خواهیم کرد و عهد بسته ایم در این مسیر از هیچگونه تلاشی دریغ نکنیم
02.
صداقت
مهمترین اصل و سرلوحه شرکت طراحی سایت آراز سیستم ، صداقت با مشتریان است . صداقتی که در عصر حاضر بسیاری از مردم از آن دم میزندد ولی در عمل به آن توجه نمیکنند.
03.
تعهد
ما متعهد و پایبندیم به تمام اصول اخلاقی و فنی ، چرا که معتقدیم رعایت این اصل مشتریانی وفادار برای ما به نتیجه خواهد گذاشت.مشتریانی که مجموعه طراحی سایت آراز را به همه معرفی خواهند کرد.

اطلاعات کوتاه در باره شرکت

1396
به شکوفایی رسیدیم
به کمک خداوند متعال و تلاش همکاران توانستیم اعتماد شرکت ها و مدیران زیادی را جلب کنیم و خدا را شاکریم که توانستیم پاسخ اعتمادشان را بدهیم
1395
قدم اول را برداشتیم
حالا نوبت به شروع بود.شروعی که تمام زیر ساخت های آن مهیا بودبا حداقل امکانات شروع کردیم و قدمهایمان را سنجیده برداشتیم.شروع خوبی بود
1392
شروع به فعالیت غیر متمرکز
یک تصمیم گرفتیم . یک هدف انتخاب کردیم . هدفی که برای رسیدن به آن میبایست تجربه اندوزی میکردیم.پس هر کس در حوزه خود شروع به فعالیت و کسب تجربه کرد.
1390
آشنایی با سایت و طراحی سایت
در سال 1390 بود که هرکدام از ما در محیط کاری و یا دانشگاه با سایت و مباحث آن آشنا شدیم و برایمان طراحی سایت ، بک موضوع جذاب شد!

نمونه کار طراحی سایت

اگر به فکر طراحی سایت هستید و میخواهید سایتی با سلیقه خودتان و دارای تکنولوژی روز دنیا داشته باشید ، همکاران ما در واحد طراحی سایت میتوانند خواسته های شما را بر آورده کنند.
با ما تماس بگیرید : 77927504 – 77924507

مشاهده نمونه کارها

طراحی سایت برگ حریر یزد
مشاهده
طراحی سایت کسری صنعت
مشاهده
طراحی سایت صنایع استیل ایران
مشاهده
طراحی سایت فروشگاهی انتشارات جاوید
مشاهده
ارسال پیام

سپاسگزار خواهیم بود با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر همراهی کنید.

× پشتیبانی آنلاین