درباره ما

طراحی سایت آراز سیستم

آراز به معنی زلال ، سرزنده و جوانمرد میباشد و در برخی منابع خوشبختی و کامیابی هم معنا شده است.
img
01.
تلاش
ما همواره در راستای پیشرفت و افزایش کیفیت خدمت رسانی به شما عزیزان تلاش خواهیم کرد و عهد بسته ایم در این مسیر از هیچگونه تلاشی دریغ نکنیم
02.
صداقت
مهمترین اصل و سرلوحه این شرکت صداقت با مشتریان است . صداقتی که در عصر حاضر بسیاری از مردم از آن دم میزندد ولی در عمل به آن توجه نمیکنند.
03.
تعهد
ما متعهد و پایبندیم به تمام اصول اخلاقی و فنی ، چرا که معتقدیم رعایت این اصل مشتریانی وفادار برای ما به نتیجه خواهد گذاشت.مشتریانی که مجموعه طراحی سایت آراز را به همه معرفی خواهند کرد.

اطلاعات کوتاه در باره شرکت

1396
به شکوفایی رسیدیم
به کمک خداوند متعال و تلاش همکاران توانستیم اعتماد شرکت ها و مدیران زیادی را جلب کنیم و خدا را شاکریم که توانستیم پاسخ اعتمادشان را بدهیم
1395
قدم اول را برداشتیم
حالا نوبت به شروع بود.شروعی که تمام زیر ساخت های آن مهیا بودبا حداقل امکانات شروع کردیم و قدمهایمان را سنجیده برداشتیم.شروع خوبی بود
1392
شروع به فعالیت غیر متمرکز
یک تصمیم گرفتیم . یک هدف انتخاب کردیم . هدفی که برای رسیدن به آن میبایست تجربه اندوزی میکردیم.پس هر کس در حوزه خود شروع به فعالیت و کسب تجربه کرد.
1390
آشنایی با سایت و طراحی سایت
در سال 1390 بود که هرکدام از ما در محیط کاری و یا دانشگاه با سایت و مباحث آن آشنا شدیم و برایمان طراحی سایت ، بک موضوع جذاب شد!
وظایف ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
طراحی سایت فروشگاهی انتشارات جاوید
مشاهده
طراحی سایت صنایع استیل ایران
مشاهده
طراحی سایت کسری صنعت
مشاهده
طراحی سایت برگ حریر یزد
مشاهده
ارسال پیام

سپاسگزار خواهیم بود با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر همراهی کنید.